Ми найкращі у місті! 12 років на ринку нерухомості.

Двоповерховий будинок 204 м2, місто Покровськ, район Центр
Ціна: 200000 USD (Продається, Обмін)

ID:2532 - Двоповерховий будинок Покровськ, р-н. Центр

Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #1 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #2 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #3 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #4 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #5 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #6 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #7 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #8 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #9 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #10 Двоповерховий будинок (продаж, обмін) - Покровськ, р-н. Центр (ID: 2532) - Фото #11

Ціна: 200 000 USD  Торг

Тип угоди: продаж, обмін

Опис нерухомості Детальний опис будинки

Проходячи по одній з центральних вулиць міста Покровська, в районі з дуже розвиненою інфраструктурою поряд з центральним ринком, зупинками, безліччю різних магазинчиків і кав'ярень, згортаємо в затишний приватний сектор і за п'ятсот метрів від торгового центру Явір відкриваючи високі двері, потрапляємо в дивовижну красу. трирівневий дворик. На нижньому ярусі розташована велика альтанка з мангалом і водоспадом, все облицьоване натуральним диким каменем, на другому рівні зона з сучасним басейном, в першому рівні великий двір і гараж з підйомними автоматичними воротами. Будинок двоповерховий, фанерований натуральним білим каменем і утеплений за особливою технологією. На першому поверсі унікальна кухня-студія, тренажерний зал, лазня, шикарний санвузол з інсталяціями та джакузі. На другому поверсі кімнати відпочинку, великий хол та вихід на терасу. Всього в будинку три спальні, кабінет, два холи, більярдна, велика кухня, зроблена за індивідуальним проектом, два санвузли та різні підсобні приміщення. У цьому будинку є все, щоб ви почувалися максимально комфортно, щодня насолоджувалися прекрасними видами і знову і знову поспішали з роботи у свій затишний неймовірний будинок.

Характеристики об'єкта Детальні характеристики будинки

ТипБудинки
МістоПокровськ
РайонЦентр
Можливість торгу
Кількість кімнат6+
Поверховість2
Наявність балкона, лоджіївідсутні
Площа загальна (м2)204
Загальна площа зем. ділянки (у сотках)10
Площа житлова (м2)117
Площа кухні (м2)15
Наявність підвалу
Сан. вузолсуміщений

Контакти агента

Стрільчук Світлана - «Покровський міський центр нерухомості»

Стрільчук Світлана Рієлтор

Розуміння питання – 100% результат. Професіоналізм та досвід ріелтора - економія вашого часу та сил, обмірковані рішення, вигідні вкладення.

Телефон: +38 (050) 804-65-78
Viber: +38 (050) 804-65-78
Email: nedvigimost@centr.dn.ua

Мапа

Орієнтовне розташування будинки на мапі

Схожі пропозиції

Об'єкти нерухомості зі схожими ознаками